Kim jesteśmy?

Mateusz Łuszczyński
Mateusz Łuszczyński

Pomysłodawca i inicjator Rekrutio.

Mateusz na co dzień pracuje w firme McKinsey&Company w charakterze analityka rynku gazu ziemnego. Wcześniej prracował także w Procter&Gamble w charakterze analityka finansowego w dziale Power Oral Care. Zatrudniony był także w dziale audytu w firmie PwC. Wcześniej pracował jako analityk finansowy w firmie CRE Consulting, należącej do Grupy CRE będącej jednym z liderów w branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Realizował także projekty we współpracy z Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu. Pierwsze doświadczenie zdobywał także w Acroenergy, zajmującej się developmentem farm wiatrowych oraz jako praktykant odpowiedzialny za projekt 4CFA Trainig, w Platformie Edukacyjnej Rynku Kapitałowego.

W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej, a także biznesowej Mateusz realizował projekty oraz pracował dla takich firm jak: Deutsche Post AG, Procter&Gamble, PricewaterhouseCoopers, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Energa Operator, Ernst&Young, Siódemka, Vestas, Enercon, Colgate Palmolive, Porsche Polska, Casino Polonia, Polkomtel, Drogomex, Masfalt i wiele innych.

Mateusz, w trakcie wakacyjnych przerw pomiędzy kolejnymi semestrami studiów, wielokrotnie pracował za granicą w wakacje; głównie w Niemczech, ale także w Anglii w charakterze pomocnika budowlanego, kelnera, listonosza, kuriera, malarza i ogrodnika. W czasie jednej z takich wypraw powstała idea Rekrutio.

Mateusz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Quantitative Methods in Economics and Information Systems (studia licencjackie w języku angielskim) oraz na kierunku Finanse i Rachunkowość (studia magisterskie).

Wypełnij formularz

Zrób swój pierwszy krok!

Już dziś zapewnij sobie pracę na wakacje i wypełnij formularz!
Wypełnij formularz